KRUMLOVSKÉ KOLEČKO

18.05.2026

V pondělí 18.5.2026, kdy vyšlo po propršeném víkendu krásné počasí, vyrazili žáci 1. i 2. stupně 
na dopravní soutěž mladých cyklistů - Krumlovské kolečko, která probíhala na náměstí T.G.Masaryka. 

Jako každý rok si zkusili jízdu zručnosti, ověřili svoje znalosti ze zdravovědy, dopravních značek 
a silničních pravidel. Nejtěžší byla jízda zručnosti na kole: projet slalom mezi kužely, pod laťkou, přemístit kelímek s vodou z bodu A do bodu B, postavit a nerozlít, u toho udržet balanc a řidít jednou rukou, na závěr projet úzkým pruhem.

Pěti žákům z naší školy se podařilo ziskat stupně vítězů a obstát ve velké konkurenci. 
Za naši kategorii z druhých a třetích tříd z celkem 65 žáků se umístili na 2.místė David Špaček, 
na 3.místě Anna Blahetková. Moc gratulujeme!


Děkujeme za organizaci SVČ Moravský Krumlov a budeme se těšit opět příští rok. 

autor článku: Mgr. Hana Müllerová a Mgr. kateřina Juránková

Share