KRUMLOVSKÉ KOLEČKO
V pondělí 18.5.2026, kdy vyšlo po propršeném víkendu krásné počasí,
vyrazili žáci 1. i 2. stupně
na dopravní soutěž mladých cyklistů - Krumlovské kolečko, která probíhala na náměstí T.G.Masaryka.
Jako
každý rok si zkusili jízdu zručnosti, ověřili svoje znalosti ze
zdravovědy, dopravních značek
a silničních pravidel. Nejtěžší byla jízda zručnosti na kole: projet
slalom mezi kužely, pod laťkou, přemístit kelímek s vodou z bodu A do
bodu B, postavit a nerozlít, u toho udržet balanc a řidít jednou rukou,
na závěr projet úzkým pruhem.
Pěti žákům z naší školy se
podařilo ziskat stupně vítězů a obstát ve velké konkurenci.
Za naši
kategorii z druhých a třetích tříd z celkem 65 žáků se umístili na
2.místė David Špaček,
na 3.místě Anna Blahetková. Moc gratulujeme!
Děkujeme za organizaci SVČ Moravský Krumlov a budeme se těšit opět příští rok.
autor článku: Mgr. Hana Müllerová a Mgr. kateřina Juránková
