Fotogalerie 

Zde se můžete podívat na fotografie z akcí naší školy.

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

 

Za zvířátky Kohoutovickou oborou 16.5.2018

Škola v přírodě 2018

Okresní kolo Štafetového poháru - 4.5.2018

Vyhlášení Krumlovské kolečka 2018

5. třída na archeologické exkurzi - 27.4.2018

4. třída na archeologické exkurzi - 27.4.2018

Čarodějnice v družině

Národní park Podyjí přichází do škol

Zápis žáků do 1. třídy

Vítání občánků - duben 2018

Vyhlášení bodování Týdne v cizích zemích 

Týden v cizích zemích - Hawai

Týden v cizích zemích - Egypt

Týden v cizích zemích - Španělsko 

Týden v cizích zemích - Austrálie

Týden v cizích zemích - Chorvatsko

Recitační soutěž - 15.3.2018

Komentovaná prohlídka školy - 27.2.2018

Olympijský park Brno - 21.2.2018

Program 112 v ohrožení života - 19.2.2018

5. třída v knihovně - Masopust - 19.2.2018

Prvňáci fandí olympiádě - únor 2018

Sporťák na sněhu - leden 2018

4. třída na exkurzi na městském úřadě a městské policii - leden 2018

Družina na sněhu - leden 2018

Školní vánoce 21.12.2017

Deváťáci na ukázce SOU Přímětická Znojmo

II.Z v doškové chaloupce v Petrovicích - 7.12.2017

Výtvarně-vlastivědná exkurze - 5. ročník

Čertovský sporťák - 5.12.2017

Mikuláš 2017

Anglické divadlo - Winnie and Wilbur

Projekt - Prvňáčci v říši vědy - VIDA centrum Brno

Beseda Cesta za snem - 27.11.2017

Výukový program - dopravní výchova 21.11.2017

II.Z na ukázce učebních oborů ve Cvrčovicích

9. a 10. hodina plavání

Tvoření v keramicko-výtvarném kroužku

Sporťák - miniturnaj v discgolfu

Exkurze do památníku Osvětim a Březinka Polsko - 10.11.2017

9. hodina plavání 

Vyhlášení drakiády 2017

Den otevřených dveří Tyflocentra 3.11.2017

Halloweenský sporťák - 31.10.2017

Turnaj v korfballu - 31.10.2017

Halloween ve škole - 31.10.2017

8. hodina plavání

7. hodina plavání - 23.10.2017

Lovci perel - 23.10.2017

Burza středních škol AMOS - 19.10.2017

Preventivní programy - Podané ruce - 19.10.2017

Sporťák hraje discgolf

6. hodina plavání

Drakiáda - 13.10.2017

Beseda: Jak vzniká knížka

Divadelní představení O Balynce - říjen 2017

Ukázka minitenisu - 5.10.2017

Keramické tvoření v kroužku

Rozšíření workoutového hřiště na hřišti u školy - září 2017

Nová etapa školní jídelny - říjen 2017

4. hodina plavání - 2.10.2017

Stavíme z dřívek ve školní družině

První hodiny keramicko-výtvarného kroužku

Projekt Edison - září 2017

3. hodina plavání - 25.9.2017

První hodina Sporťáku - 19.9.2017

2. hodina plavání - 18.9.2017

Den prevence - 1.B třída

Den prevence 5. třída

Den prevence 15.9.2017

První hodina plavání 11.9.2017

Přivítání nových prvňáčků 2017

 
 

 

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Druháci se loučili s paní učitelkou Štěpánovou

Školní retro akademie 

Generálka na školní retro akademii

Výlet 6. řídy do Permonia

Nocování ve škole - 1.Z A 2.Z 

Exkurze družstvo Pooslaví -  1.Z, 2.Z.,6. třída

Exkurze do zemědělského družstva v Nové Vsi - 2. a 3. třída

Výlet 5. třídy do Permonia

Výlet a putování 8. třídy

Výlet 4. třídy do Permonia - 23.6.

Výlet 1. třídy do Permonia - 23.6.

Matematická soutěž Lískulka 2017

Rozlučka třetí třídy s paní učitelkou Třetinovou - 22.6.2017

Certifikáty jazykové školy Alrete z angličtiny

Vyhlášení soutěže ve sběru papíru

Poslední sporťák 

Pasování prvńáčků na čtenáře - 15.6.2017

Ukázková hodina korfbalu

Vyhlášení čtenářských pasů 3. třída - 9.6.2017

Sportovní kroužek na discgolfu

Výlet na Veveří - 2. a 3. třída

Školní výlet tříd I.Z a II.Z

Výsledky Atletického dne I. stupně

Výuka na židovském hřbitově -  25.5.2017

Den dětí v atriu - 2.6.2017

Den naruby ve 2. třídě

Den naruby - 1.6.2017

Atletický den - 26.5.2017

Louka plná dětí Znojmo - 2. a 3. třída - 24.5.2017

O dětské šikaně nad knížkou Ivony Březinové - 2. třída - 18.5.2017

Poslední setkání Klubu předškolák - 18.5.2017

Národní park Podyjí - 16.5.2017

Oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů Znojmo - 16.5.2017

Tvoje tvář má známý hlas v ŠD - 12.5.2017

4. setkání Klubu předškolák 10.5.2017

3. setkání Klubu předškolák 3.5.2017

Barevný den 5.5.2017

Barevný den 28.4.2017

Plackohraní - 25.4.2017

Škola v přírodě - ostatní fotografie

Škola v přírodě - program: Ferda

Śkola v přírodě - program: Řemesla

Vyhlášení výsledků Krumlovského kolečka - atrium školy - 24.4.2017

Dopravní soutěž Krumlovské kolečko 2017

Velikonoční program v doškové chaloupce - I.Z

Návštěva hasičské stanice - 12.4.2017

Pořad - Jaro s kamarády - 12.4.2017

První schůzka Klubu předškolák -12.4.2017

Zápis do 1. třídy - 7.4.2017

Prvňáci v doškové chaloupce v Petrovicích 

Druháci na výstavě moravskokrumlovských výtvarníků 30.3.2017

Týden v cizích zemích - vyhlášení - 31.3.2017

Druháci v doškové chaloupce - 28.3.2017

Recitační soutěž Dětská scéna ve Znojmě - 28.3.2017

Přednáška Papu Papua

Hasík - 21.3.2017

Maškarní karneval ve třídách 1.P a 2.P

Recitační soutěž I. stupně - 22.3.2.2017

Dopravní výchova - výukový program DDM - 20.3.2017

Týden v cizích zemích - Slovensko 10.3.2017

Týden v cizích zemích - Indie 9.3.2017

Týden v cizích zemích - Francie - 8.3.2017

Týden v cizích zemích - USA - 7.3.2017

Týden v cizích zemích - Rusko - 6.3.2017

Okrskové kolo v košíkové - 3.3.2017

Komentovaná prohlídka školy - 1.3.2017

Národní park Podyjí u třeťáků - 1.3.2017

Recitační soutěž v Miroslavi - 23.2.2017

Program Národního parku Podyjí - druháci 22.2.2017

Výukový program DDM - Co dělat, když.... - 13.2.2017

Přednáška - Divoký Madagaskar - 23.1.2017

Lyžařský výcvikový kurz Deštné - leden 2017

Školní vánoční koncert - LADOVSKÉ VÁNOCE 20.12.2016

Historie vánoc na zámku v Miroslavi - 15.12.2016

Exkurze do Coolny - 5. třída 

Vánoční laťka 2016 - 14.12.2016

Šesťáci v Anthroposu - 8.12.

Mikuláš 2016

Projekt ERASMUS+ Oxford - listopad 2016

Beseda v ŠD: Povolání policisty - 16.11.2016

 Preventivní programy Společnost Podané ruce - 16.11.2016 

Třeťáci v Tyflocentru 4.11.2016

Dýňový týden ve třídách speciálních

Poslední hodina plavání 2.11.

Podzim ve sportovním kroužku

Mezinárodní projekt Edison 17.-21.10.2016

Canisterapie ve třídách speciálních - 11.10.

Drakiáda - 14.10.2016

VP - Týden se zvířaty 6.10.2016

Den prevence - 30.9.2016

Sporťák - 1. hodina

Návštěva rodilého mluvčího z USA

Výuka plavání 2016

Přivítali jsme nové prvňáčky - 1.9.2016

 

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Slavnostní předání závěrečného vysvědčení - 9. třída

Loutkové divadlo  - dyslektický kroužek 16.6.

Výlet 5. třídy - BRUNO Brno

Vyhlášení sběru papíru

Závěrečná diskotéka - cirkus

Atletická olympiáda I. stupně - vyhodnocení

Prvňáci v doškové chaloupce 24.6.2016

Dobrodružná cesta kolem Krumlova 2. třídy

Literární kavárna 5. třídy - 24.6.2016

Laser Game Brno - 9. třída

Cambridge testování angličtiny

Zaskočte si pro radu, jak se zbavit odpadu

Exkurze do Bohutic - 9. třída

Pasování prvňáčků na čtenáře

Školní výlet 3., 4. a I.Z třída do Brna

Krajské kolo OVOV Brno - 6.6.2016

Praxe ve školní družině - studentka Monika - 3.6.2016

Den dětí - 3.6.2016

Výlet do Vídně - 3.6.2016

Druháci v knihovně - Škola naruby a Dětská etiketa

Hasík - návštěva hasičské stanice 1.6.

Můj první gól v Miroslavi - 18.5.2016

Exkurze do PVE Dalešice a JE Dukovany

Program Hasík - 2. třída

Škola v přírodě Březová 4.-.6.5.2016

Barevný den 6.5

Pomozme dětem uklidit hřiště - 30.4.2016

Závod OVOV v Ivančicích

Okresní přebor v atletice ve Znojmě - 26.4.2016

Policie na besedě ve školní družině - 27.4.2016

Ukliďme Česko - duben 2016

Čokoládová tretra 21.4.2016

Vyhlášení výsledků - Týden v cizích zemích 

Krumlovské kolečko - základní kolo 18.4.2016

Týden v cizích zemích - Čína

Týden v cizích zemích - Anglie

Dopravní výchova - program DDM - duben 2016

Týden v cizích zemích - Německo

Týden v cizích zemích - Mexiko

Týden v cizích zemích - Itálie

Recitační soutěž - školní kolo 23.3.2016

Exkurze - Ďáblova bible aneb Sto podob knihy 23.3.2016

Zábavný program o elektřině E.ON - 15.2.2016

Divadelní představení Jak se Honza učil čarovat

Regionální recitační soutěž v Miroslavi - 25.2.2016

První pomoc v 1. třídě - 17.2.2016

112 - v ohrožení života 9.2.2016

Zápis do 1. třídy - 15.1.2016

Prvňáci v doškové chaloupce - prosinec 2015

Loučení s Astonem v 1. třídě - prosinec 2015

Mikuláš ve škole 4.12.

Lyra očima 1. třídy

Studijní pobyt v Německu 

Atletické závody - Ze základky na Botanku - 11.11.

Studijní pobyt v Anglii - všechny fotografie

Studijní pobyt v Anglii 1.-8.11. - výběr

Družina a hledání pokladů - 3.11.

Výukový program DDM - Zvířata v parku - 21.10.

Prezentace učebních oborů - 14.10.2015

Beseda: Hustej internet s Lenkou Eckertovou

Cestopisné promítání - Malajsie, Singapur, Thajsko - 8.10.

Drakiáda - 2.10.2015

Den prevence pro žáky II. stupně - 2.10.2015

Plavecký výcvik 2015

Den prevence pro I. stupeň 18.9.2015

Mezinárodní projekt Edison 14.-18.9.

Prvńáci na Zahradnické výstavě - 14.9.2015

Třída I.Z v doškové chaloupce

Prvňáci v doškové chaloupce - 8.9.2015

Přivítali jsme naše prvńáčky - 1.9.2015

 

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

Filmová discoparty 26.6.

Generálka na školní Akademii

Výlet do VIDA CENTRA v Brně 14.6. - 4., 7. a I.Z třída

Atletický den 11.6.

Výlet do Permonia Oslavany - 8.6.2015

Den dětí v atriu 29.5.

Den dětí ve třídě II.Z

Druháci v doškové chaloupce

 Zlatá tretra Ostrava - 26.5.2015 

Divadelní předstvení Červená Karkulka na GMK

Výlet do Prahy 1. a 2. třída - 22.5.2015

Na Březové - 5. třída - květen 2015

Na Březové - 6. třída - květen 2015

Krumlovské kolečko - finále na náměstí 24.4.2015

Krumlovské kolečko - základní kolo ve škole 21.4.2015

Atletické přebory  Znojmo 21.4.2015

Recitační soutěž 15.4.

Projektový den dopravní výchovy 

5. lekce Klubu předškolák

Škola v přírodě Domašov nad Bystřicí - březen 2015

Exkurze do Technického muzea 2.Z - 24.3.

Program Dental prevention 18.3.

3. lekce Klubu předškolák - 17.3.

Tajemství doktora Sacharina - výukový program Brno pro 3. a 4. třídu - 12.3.2015

2. lekce Klubu předškolák 10.3.2015

Zahájení halového ME v atletice v Praze - 5.3.

1. lekce Klubu předškolák

Masopust v knihovně

Cestopisná přednáška Keňa a gorily - 16.2.2015

Výukový program - 112 v ohrožení života

Ukázka zájmových aktivit - kinball

Sportovní kroužek na sněhu

Praxe studentek ve školní družině

Školní vánoce 16.12.2014

Mikuláš ve škole

3. třída - výstava hraček a čtenářské pasy

Atletické závody Ze školy na Botanku Brno

Vyhlášení Drakiády 9.10.

Třeťáci na výstavě šicích strojů

Exkurze do Prahy do Parlamentu ČR

Drakiáda - 3.10.2014

DOD SOŠ a SOU SČMSD Znojmo v Miroslavi 30.9.2014

Den prevence - 26.9.2014

Exkurze na SŠ Jílová Brno

Nábor do oddílu házené 

Druhá hodina plavání 15.9. 2014

První hodina plavání - 8.9.2014

Nábor do stolního tenisu - 5.9.2014

Přivítání prvňáčků 1.9.2014

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

Akce družiny

Sejdeme se za školou

Výlet 4. třída

Výlet 7. třídy - Brno

Exkurze do minimuzea opevnění Bohutice - 9. třída

Svačina v atriu- 2. třída

Poslední sportovní kroužek

Soutěž ve sběru papíru a hliníku

Školní olympiáda 6.6.2014

Na kole dětem 5.6.2014

Výlet do Brna - 5. třída

 Dravci 5.6.2014 

Den dětí 30.5.2014

Canisterapie 3. třída - 21.5.2014

Školní výlet 1. třídZy a 1.Z

Den otevřených dveří v ZUŠ

Výstavy v Moravském Krumlově - 2,3 třída

Duhový den 9.5.

Družinová hledačka s detektorem kovů 5.5.2014

Duhový den 2.5.

Exkurze na letiště v Náměšti nad Oslavou - 2.5.2014

Škola v přírodě - 2. a 3. třída

Krumlovské kolečko - finále na náměstí 25.4.2014

Krumlovské kolečko - základní kolo

Recitační soutěž  3.4.2014

Program HASÍK 3 - návštěva hasičské stanice

Veselé zoubky - 2. třída

Největší výstava puzzlí v ČR v Miroslavi

Preventivní program Hasík 2

Preventivní program Hasík - 11.3.2014

Přednáška - Jak se žije v Africe 6.3.2014

Planetárium Brno - 6.3.2014

Olympiáda ve sportovním kroužku - únor 2014

Den otevřených dveří v Coolně

112 v ohrožení života - únor 2014

Canisterapie 2. třída a třída speciální 22.1.2014

Zápis do 1. třídy - 17.1.2014

Školní vánoce 18.12.2013

Vánoce ve 2. třídě

Vánoční sportovní kroužek

Vánoční disco - volba maskota třídy

Čertovský sportovní kroužek

Mikuláš ve škole 5.12.2013

Plavecký výcvik

Den prevence očima 2. třídy

Beseda o zdravé výživě - 7.10.

Drakiáda 4.10.

Pěvecká soutěž Lyra Vémyslice - 27.9.

Slavnostní přivítání prvňáčků 2.9.2013

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

Diskotéka na konci roku

AKADEMIE 2013

DEN NARUBY - 30.5.2013

DEN DĚTÍ - 30.5.2013

Škola v přírodě Biskupice

CROSS PARK pohledem 1. třídy

Anglické divadlo 19.5.2013

Jarní dílnička v knihovně - 1. třída, květen 2013

Muzikoterapie 1. třída + 1. a 2.P

Krumlovské kolečko - 23.4.2013

KINDERIÁDA 2013 - 22.4.2013

Okresní přebor v atletice ve Znojmě

Okresní finále v basketbalu

Exkurze do Jaderné elektrárny Dukovany

1. třída na výstavě Moravskokrumlovských výtvarníků v Galerii Knížecí dům 13.3.

112 v ohrožení života - výukový program první pomoci 18.-19.2.2013

Zápis do 1. třídy - 25.1.2013

Canisterapie - setkán í s pejskem 1. třída

Vánoční posezení 1. třídy

Školní vánoce 18.12.2012

Bobování 1. třídy 12.12.2012

Vánoční Bratislava - 11.12.2012

1. třída staví sněhuláky 10.12.2012

Mikuláš naděloval ve škole  5.12.2012

Mikuláš v 1. třídě

Vánoční jarmark - Pohádkové vánoce 1.12.2012

Tyflocentrum 9. A

Plavecký výcvik

Beseda s Šárkou Kašpárkovou - 31.10.2012

Školní družina - 3. oddělení

Vítání občánků 20.10.2012

Výtvarný kroužek v říjnu 2012

Dopravní výchova 17.-18.10. - výukový program DDM

Vyhlášení výsledků drakiády

Drakiáda 27.9.2012

Den prevence 21.9.2012

4. třída na dopravním hřišti v Miroslavi

1. třída na zahradnické výstavě v Knížecím domě

Družina na školním dvoře v atriu školy - září 2012

Přivítání prvňáčků 3.9.2012

Letní školička - srpen 2012

Školní akademie - červen 2012 a oslavy 30 let od založení školy

Inkluzivní dílnička I.Z a 1. ročník - CHODÍME SPOLU NA JEDNU ŠKOLU - 15.6.2012

Den dětí - 1.6.2012

Setkání s předškoláky