NÁVŠTĚVA "BERUŠEK" Z MŠ HUSOVA
CANISTERAPEUTICKÉ SETKÁNÍ

V úterý 10. 1. se uskutečnilo v naší škole neobvyklé canisterapeutické setkání. Za pejsky Andym a Lucky se přišly potěšit děti ze třídy Berušek z nedaleké mateřské školy. Na začátku setkání proběhlo společné přivítání a nechybělo popovídání a vysvětlení, co takový canisterapeutický pes dovede, k čemu je vycvičen a jak se k pejskům děti mají chovat. Poté následovala skupinová terapie, při které si děti zacvičily, čímž rozvíjely hrubou motoriku, koordinaci pohybu a učily se napodobit předvedený pohyb. Rozcvičku samozřejmě nevedl nikdo jiný, než psí fenečka Lucky a byla to ohromná zábava! Po společné rozcvičce přišla na řadu překážková dráha. Poté si děti procvičily jemnou motoriku odepínám a připínáním obojků, tříděním různých tvarů pamlsků, rozvíjely zrakové vnímání a dokonce počítaly správný počet kostiček. Na závěr vytvořily pro pejsky živé překážky, aby i pejsci po pořádné práci dostali náležitou odměnu. Setkání bylo velmi vydařené, plné radosti a dobré nálady.

Více fotografií

 

PŘEDSTAVUJEME NOVÉ LOGO

KLUBU UMĚLECKÉ ŠKOLNÍ TVORBY

Představujeme vám logo Klubu Umělecké Školní Tvorby, které vytvořila Pavla Kudláčová z 8. A. Děti z tohoto kroužku se vám poprvé představili jako herci při školním vánočním vystoupení. Kromě dramatizace se učí natáčet a stříhat videa, pracují s grafickými tablety a 3D tiskárnami. Svou práci vám budou postupně představovat. Máte se na co těšit.

DĚKUJEME ZA PODPORU CHARITATIVNÍ SBÍRKY

VYKOUZLÍME PEJSKŮM ÚSMĚV

Dárci:

Striegler Teodor, Gross Štěpán, Kohoutek Liam, Bauer Lukáš, Ekl Jan, Grzondzielová Sabina  ( 1.A ), Pavel Procházka, Matyáš Michalík, Matyáš Kabrhel, Natálie Semotamová, Karolína Jakešová, Nikol Hudecová, Vojta Červinek, Adriana Čechová ( 1.B ), Sklenářová Natálie, Chmelka Samuel, Juránek Zdeněk,  (2.tř.), třída 3.A, Kateřina Bartošová, Eliška Weberová, Jiří Horák ( 4. třída ), Kristýna Grzondzielová, Daniel Hašek, Chmelková Ester, Řezníček Filip,  Alice Štolpová, Klára Zelníčková ( 5. tř.), Julie Knollová ( 6.B ), Kryštof Šlapanský, Šárka Hladíková, Sára Chmelková, Marek Škrovan, Samuel Chylík, Nikola Florianová ( 7. tř.), Adéla Sobotková (8.A), Sára Čejková, Adéla Sobotková, Tereza Ostrovská, Bára Vorlová, Jana Stodůlková ( 9. tř. ), Tomáš Gross ( I.Z ), David Zedníček, školní družina 2, Květoslava Kotková, Michaela Vejvalková

                           

Novinky

SLAVNOSTNÍ PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

01.09.2022 17:21
Ve čtvrtek 1. září jsme na naší škole slavnostně přivítali do 1. třídy malé...

ORGANIZAČNÍ POKYNY - NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

30.08.2022 17:41
NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2022-2023 Organizační pokyny   1.9.  SLAVNOSTNÍ...

PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

13.08.2022 12:25
Přihlásit se ke stravování na nový školní rok můžete od 16.8. buď osobně v...

40. VÝROČÍ ŠKOLY

20.06.2022 06:14
O víkendu 18.-19.6. jsme oslavili kulaté 40.výročí vzniku naší školy. Při...
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

 

KLUB PŘEDŠKOLÁK

  

Zřizovatel:

Město Moravský Krumlov

 

Program podpory digitalizace škol