Jazykové kurzy

Šk. rok 2018/2019

CAMBRIDGE  ZKOUŠKY NA ZŠ IVANČICKÁ

Společný projekt naší ZŠ, města  Moravský Krumlov a jazykové školy Alrete  na podporu  žáků s  rozšířenou výukou anglického jazyka, s cílem dosáhnout odpovídající úrovně znalosti jazyka u jednotlivých skupin  a složení Cambridgeské zkoušky.  Na naší ZŠ se jedná o získání certifikátů na úrovni STARTERS, MOVERS , FLYERS  a  KEY ENGLISH TEST.

STARTERS  je první ze tří zkoušek Cambridge English: Young Learners (YLE) Začátečník

MOVERS  je druhou ze tří zkoušek Cambridge English: Young Learners -motivuje děti ke komunikaci v angličtině v reálných situacích.

Úroveň kvalifikace: Základní = A1

FLYERS je nejvyšší ze tří zkoušek Cambridge English: Young Learners - dítě rozumí jednoduché angličtině v každodenních situacích a je schopno komunikovat v základní angličtině

Úroveň kvalifikace: Základní = A2

KET

Tento certifikát odpovídá úrovni A2 Evropského rámce- pre-intermediate, je uznáván v zahraničí a dokládá, že ovládáte základy angličtiny a že jste schopni se dorozumět v každodenních situacích. Certifikát má celoživotní platnost.

PET stupeň B1

je určen pro úroveň intermediate

Certifikát PET prokazuje Vaši schopnost komunikovat v řadě každodenních situací s rodilými mluvčími i cizinci. Certifikát má celoživotní platnost a je mezinárodně uznávaný.

Více informací o jazykové škole ALRETE - webové stránky

Jazyková škola ALRETE - facebook