telefon do jídelny: 515 322 710

Formulář přihlášky ke stravování ke stažení zde

Množství pokrmů

Objednání jídla

Prezentace - Rekonstrukce školní kuchyně 2017

POZOR!!!!

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO STRÁVNÍKA ŠKOLNÍ JÍDELNY

Školní jídelna vyhlašuje soutěž, která bude probíhat od 1.2.2018 do 30.6.2018

Podmínky soutěže:

- strávník musí pravidelně (PO-PÁ) navštěvovat školní jídelnu

- strávník nesmí zapomínat čip a nesmí zapomínat čipovat u výdejního okénka

- strávník musí umět slušně přijít k výdejnímu okénku

- strávník musí jíst kompletní menu (polévka, hlavní jídlo, salát, nápoj)

- strávník nesmí nechávat velké množství pokrmu a řádně ho odevzdávat do určeného okénka

- strávník musí jíst kultivovaně a zanechat po sobě čistý stůl

Nominovat strávního do soutěže může každý zaměstnanec školy, který vykonává dozor ve školní jídelně a kuchařky

Božena Čechová, vedoucí školní jídelny

NOVINKY VE STRAVOVÁNÍ od 1.9.2017

Žák  přichází do jídelny s čipem (doporučujeme zavěsit na šňůrku na klíče, čip má životnost 9 let, vydrží tedy žákovi po celou dobu školní docházky). Čipem se přihlásí k obědu a vezme si objednané menu č. 1 nebo č.2. Čip vypadá takto:

1. Objednávání jídla se provádí na stránkách www.strava.cz

2. Zde vyplníte kód jídelny: 0926 uživatelské jméno a heslo, které obdržíte při vyřízení čipu od vedoucí školní jídelny.

3. Vyberete si jídlo o které máte zájem. Pokud nebude z vaší strany odkliknuto menu č.2, automaticky je žák přihlášen na menu č. 1.

4. Pokud se na menu č.2 přihlásí méně než 10 strávníků, budou tito automaticky přehlášeni na menu č.1.

5. Odhlašování obědů provedete rovněž v systému na stránkách www.strava.cz (nebude odkliknuto ani menu č.1 ani menu č.2, políčko bude prázdné)

6. A co když někdo zapomene čip? V tom případě si ráno vyzvedne v kanceláři školní jídelny náhradní stravenku
(Doufáme, že se to bude stávat jen výjimečně).

Na stránkách strava.cz najdete jídelníček, aktuální informace o odebraných obědech, stavu vašeho konta, můžete sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu. Vše velice přehledně a jednoduše. Můžete si také stáhnout aplikaci Strava.cz zdarma do svého mobilu nebo tabletu na Google Play.  Pokud už máte vyřízený čip a znáte své přihlašovací údaje, můžete si vše již teď prohlédnout a vyzkoušet na www.strava.cz

KALKULACE OBĚDŮ

Oznámení ze školní jídelny.

Sděluji,že od 1.1.2018 dojde ke změně ceny oběda ve školní jídelně .

7-10 let 23,-- Kč

11-14 let 26,-- Kč

15 let a starší 27,-- Kč

Cizí strávník 62,-- Kč

Božena Čechová,vedoucí ŠJ

OZNÁMENÍ O ALERGENECH

Od 13.12.2014 jsou stravovací zařízení povinna poskytovat informace o alergenech v potravinách dle nařízení EU č.1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Potravinová alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na určitou potravinu nebo její složku. Vě školním jídelníčku se tedy nyní budeme setkávat s údaji o alergenech, budou uvedeny v závorce za názvem jídla např: (obsahuje al. : 03, 09).
Přehled alergenů najdete na následujícím obrázku.