PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ

Přihlášku ke stravování na nový školní rok 2023-2024 můžete vyřizovat od 15.8. Přihlášku je nutné vyplnit vždy nově na nový školní rok.

Přihláška ke stažení zde

Přihlášku můžete zaslat na e-mail:

skolni.jidelna@zsivancicka.cz

nebo odevzdat vyplněnou osobně v kanceláři šk. jídelny.
 

OBJEDNÁVKY OBĚDŮ

KALKULACE OBĚDŮ

dítě 3-6 let - 27 Kč

žák 7-10 let - 30 Kč

žák 11-14 let - 33 Kč

žák 15 let a více - 34 Kč

cizí strávník - 84 Kč

Kalkulace stravného ke stažení zde

 

 

STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ ZŠ IVANČICKÁ

Žák  přichází do jídelny s čipem (doporučujeme zavěsit na šňůrku na klíče, čip má životnost 9 let, vydrží tedy žákovi po celou dobu školní docházky). Čipem se přihlásí k obědu a vezme si objednané menu č. 1 nebo č.2. Čip vypadá takto:

1. Objednávání jídla se provádí na stránkách www.strava.cz

2. Zde vyplníte kód jídelny: 0926 uživatelské jméno a heslo, které obdržíte při vyřízení čipu od vedoucí školní jídelny.

3. Vyberete si jídlo o které máte zájem. Pokud nebude z vaší strany odkliknuto menu č.2, automaticky je žák přihlášen na menu č. 1.

4. Pokud se na menu č.2 přihlásí méně než 10 strávníků, budou tito automaticky přehlášeni na menu č.1.

5. Odhlašování obědů provedete rovněž v systému na stránkách www.strava.cz (nebude odkliknuto ani menu č.1 ani menu č.2, políčko bude prázdné)

6. A co když někdo zapomene čip? V tom případě si ráno vyzvedne v kanceláři školní jídelny náhradní stravenku
(Doufáme, že se to bude stávat jen výjimečně).

Na stránkách strava.cz najdete jídelníček, aktuální informace o odebraných obědech, stavu vašeho konta, můžete sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu. Vše velice přehledně a jednoduše. Můžete si také stáhnout aplikaci Strava.cz zdarma do svého mobilu nebo tabletu na Google Play.  Pokud už máte vyřízený čip a znáte své přihlašovací údaje, můžete si vše již teď prohlédnout a vyzkoušet na www.strava.cz

 

 

 

 

  

OZNÁMENÍ O ALERGENECH

Od 13.12.2014 jsou stravovací zařízení povinna poskytovat informace o alergenech v potravinách dle nařízení EU č.1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Potravinová alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na určitou potravinu nebo její složku. Vě školním jídelníčku se tedy nyní budeme setkávat s údaji o alergenech, budou uvedeny v závorce za názvem jídla např: (obsahuje al. : 03, 09).
Přehled alergenů najdete na následujícím obrázku.