ZLATÝ A STŘÍBRNÝ ÚSPĚCH NA Mc DONALD´S CUPu

15.05.2024 07:49
Naši fotbalisti z 1.-3. tříd se zúčastnili dalšího ročníku turnaje Mc Donald's cup. Po suverénním vítězství v 1. kole na domácí půdě, ve kterém chlapci nastříleli ve 4 zápasech 57 gólů, jsme se 10.5.2024 vydali na Okresní finále do Znojma. Tam nás čekali 3 kvalitní soupeři:
1. zápas se ZŠ Pražská jsme zvládli výborně a zvítězili 5:1. 2. zápas s loňským vítězem ze ZŠ Mládeže jsme také vyhráli, tentokrát těsným rozdílem 1:0. O vítězi Okresního finále se rozhodlo v 3. zápase, kde jsme nastoupili proti ZŠ Hrušovany. Přestalo se nám se dařit střelecky, a tak jsme nakonec podlehli 0:3. Po 3. místě z loňského roku jsme si tedy polepšili na stříbrnou příčku a budeme fandit zaslouženému postupujícímu ZŠ Hrušovany v krajském kole v Brně. Všem našim chlapcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!
                                                                         Mgr. Libor Kohoutek