ŽÁCI ZE TŘÍD SPECIÁLNÍCH A VÝZDOBA KAPLE SV. FLORIÁNA NA AKCI: BETLÉMSKÉ SVĚTLO

02.01.2024 11:18
Ještě než jsme se všichni rozešli na zasloužené vánoční prázdniny, byly žáci tříd základní školy speciální 1.S a 2.S přizvání, aby společně s dětmi z lesního klubu Duběnka vytvořili výzdobu do kaple sv. Floriána, která se tyčí nad Moravským Krumlovem. V rámci pracovní a výtvarné výchovy tak pomocí prožitkového tvoření připravovali unikátní betlémské hvězdy na vánoční stromek a drobné ozdoby na dekorování lavic. A s příběhem o zářící hvězdě nad betlémem vytvořili také jednu speciální hvězdu pro všechny návštevníky, kteří si 22. 12. přišli na Floriánek pro betlémské světlo a kteří se na chvíli zastavili a zamysleli nad končícím rokem. Děkujeme LK Duběnka
za přizvání k již tradiční akci a těšíme se na další krásnou spolupráci.
 

Více fotografií