VÝLET DO PRAHY - 2.A, II.Z A 5. TŘÍDA

28.05.2024 17:53

Třídy 2.A, II.Z a 5. se vydaly na vysněný výlet do Prahy. Druháci a žáci ze třídy II.Z viděli Království železnic, pak jsme parníkem Odra pluli k ZOO. Při plavbě jsme pozorovali z Vltavy Národní divadlo, Pražský hrad a podplouvali Karlův most. V ZOO jsme si užili exotických zvířat, s radostí jsme sledovali dvojčata ledních medvědů, kteří se nám předvedli v plné kráse. Nový pavilon goril je opravdu úchvatný.


  Pátá třída se v Praze vydala po stopách historie a navštívila například Národní památník hrdinů heydrichiády a Střelecký ostrov. Z venku děti obdivovaly Národní divadlo a Betlémskou kapli. Na Karlově mostě a na Kampě si děti zahrály bojovku a cestou přes Staroměstské náměstí zakončily velmi povedený výlet u sochy sv. Václava na Václavském náměstí.

                                                 2.A, II.Z, 5. třída

Fotografie 2. třída

Fotografie 5. třída