SPOLEČNĚ NA KOLE K MOŘI - CELOROČNÍ SPORTOVNÍ PROJEKT ŠKOLNÍ DRUŽINY

10.11.2023 07:49

Venku se ochladilo a děti z 1. oddělení školní družiny vzpomínaly na letní dovolenou. Jaké by to asi bylo vydat se k moři na kole? Kam asi dojedeme? To jsou otázky na které se rozhodli najít odpověď. Děti se střídají v jízdě na rotopedu a dosažené minuty paní asistentky Hlaváčová a Horáčková zapisují do tabulky a přepočítávají na kilometry, které se zaznamenávají do mapy. Ta přehledně ukazuje, kam už děti dojely a jakými zeměmi projíždíme. Moc se nám líbí, že tato myšlenka nadchla děti k pohybu a spojuje kamarády i z dalších oddělení. Šlape se totiž ráno, po vyučování i na odpolední družině. Tak nám držte palce, ať nám vydrží chuť, nadšení i náš rotoped. Sportu zdar!!! Mimochodem, už jsme v Rakousku!