FUTSALOVÁ LIGA - 1. KOLO

04.12.2023 08:19
Žáci 2. stupně naší školy zahájili 28.11. premiérovou účast v novém ročníku Futsalové ligy. Ve sportovní hale Znojmo byly v 1. kole soutěže našimi soupeři týmy ze ZŠ Dyjákovice a ZŠ Mareše Znojmo. Úvodní utkání se ZŠ Dyjákovice naši chlapci zvládli výtečně a zvítězili 4:2.  V posledním zápase herního dne jsme sice podlehli silnému týmu ze ZŠ Mareše 1:5, ale odjížděli jsme spokojeni s podaným výkonem a třemi body do ligové tabulky. Po odehrání všech zápasů proběhlo vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých týmů.  Z naší školy byl oceněn brankář Samuel Nedoma, který nás opravdu podržel mnoha skvělými zákroky. Navíc si Sam vyzkoušel i pozápasový rozhovor pro Rádio Blaník, sponzora turnaje.
Další kolo Futsalové ligy nás čeká 19.12., tak nám držte palce a sledujte průběžné výsledky na https://www.ppofutsal.cz/ nebo na facebookové stránce PPO FUTSALOVÁ LIGA, kde najdete další fotky i rozhovory s vyhlášenými hráči.
 
                                                                                Mgr. Libor Kohoutek