DEVÁŤÁCI NA PREZENTACI ODBORNÉ ŠKOLY V MIROSLAVI

12.10.2023 19:26

V úterý 10.10. se žáci 9.A a 9.B třídy zúčastnili v Miroslavi prezentační akce Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD, Znojmo, s.r.o. Tato škola jim jednotlivě představila své maturitní i nematuritní obory, na které se naši žáci mohou hlásit. Také jim vysvětlili, co je jejich náplň, jak dlouho se studují, které předměty studenti absolvují, kde konají praxe a jak jsou zakončeny. Součástí prezentace byla i ukázka a praktické představení těchto oborů, jako např. truhlář, automechanik, prodavač, kuchař-číšník a kadeřník, kde si mohli naši žáci mnohé vyzkoušet sami a také promluvit si se studenty, kteří již tyto obory studují. Věříme, že si naši žáci udělali jasnější představu o možném studiu na této i podobných školách a hlavně, že si dobře vyberou svou další školu.

Více fotografií