Akce družiny

Zde vás budeme informovat o akcích družiny a ukážeme fotky.

Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za kartony a papíry.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za papíry a nůžky.
Děkujeme Sofii Jandové za výtvarný materiál.
Děkujeme Danovi Bachovi za Lego.
Děkujeme Klárce a Krtisttýnce Tichým za papíry a kapesníčky.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za papíry a figuríny.
Děkujeme Nelince Bauerové za plyšáky.
Děkujeme Julince Knolové za Lego.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za perníčky.
Děkujeme Jakubu Ertlovi za barevné složky.
Děkujeme Oliverovi Vejvalkovi za hry.
Děkujeme Esterce Chmelkové za samotvrdnoucí hmotu.
Děkujeme Kristýnce Gronzielové za kapesníčky.
Děkujeme Sofii Jandové za výtvarný materiál.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za hygienický materiál.
Děkujeme Dominičce Hlavničkové za relaxační vak.
Děkujeme Esterce Chmelkové za výtvarný materiál.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za výtvarný materiál.
Děkujeme Matýskovi Vlkovi za deskové hry.
Děkujeme Danovi Bachovi za tužky.
Děkujeme Jakubu Ertlovi za tvrdé papíry a výuková CD.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za omalovánky, víčka, dýni, ruličky, papíry, kartony a lepítka.
Děkujeme Danielu Jakešovi za lepidla, barevné papíry a gelová pera.
Děkujeme Karolínce Musilové za ruličky.
Děkujeme Kryštofu Šlapanskému za knížky.
Děkujeme Emičce Rozmahelové za papíry.
Děkujeme Kristýnce a Klárce Tiché za kapesníky.
Děkujeme Matýskovi Vlkovi za skicáky, barevné papíry, barvičky a lepidla.
Děkujeme Lexíkovi Barabášovi za fixy, voskovky, křídy, lepidla, utěrky a podložku na tvoření.

BESEDA S VELITELEM MĚSTSKÉ POLICIE

V pátek 10.5. se ve školní družině uskutečnila beseda s velitelem Městské policie Moravský Krumlov panem Rudolfem Fráňou, který dětem přiblížil různé oblasti nebezpečných situací a jak se v nich správně orientovat a zachovat. Děti měly spoustu otázek a dozvěděly se mnoho zajímavých a užitečných informací. Více fotografií

TÝDEN V REGIONECH VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Projekt Týden v českých regionech jsme si užili také při každodenních činnostech ve školní družině. Paní vychovatelka Lapešová s dětmi ze 3. oddělení si pro nás připravila soutěž ve stylu máme rádi Česko zaměřenou na naše regiony a tak jsme hádali otázky, ale také písničky z daných oblastí a to vše v týmech. Byla to super zábava! Děkujeme. Ve druhém oddělení jsme tento týden pojali přímo rekordně a tak se zde vytvářely maxi věci typické pro dané regiony. Vznikl tak maxifrgál z Valašska, maxi korbáček z vlny, maxi brambora z bramorových tiskátek z Vysočiny, maxi salám Vysočina, maxi terč na biathlon, maxi hrozen, koštýř, golem, maxi koruna krále Karla IV. a také maxi šumavský hříbek.

Máme rádi Česko - 3. oddělení

Maxi rekordy z regionů - 2. oddělení

Březen v jedničce

Koncert motýlků - březen