Akce družiny

Zde vás budeme informovat o akcích družiny a ukážeme fotky.

Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za papíry a nůžky.
Děkujeme Sofii Jandové za výtvarný materiál.
Děkujeme Danovi Bachovi za Lego.
Děkujeme Klárce a Krtisttýnce Tichým za papíry a kapesníčky.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za papíry a figuríny.
Děkujeme Nelince Bauerové za plyšáky.
Děkujeme Julince Knolové za Lego.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za perníčky.
Děkujeme Jakubu Ertlovi za barevné složky.
Děkujeme Oliverovi Vejvalkovi za hry.
Děkujeme Esterce Chmelkové za samotvrdnoucí hmotu.
Děkujeme Kristýnce Gronzielové za kapesníčky.
Děkujeme Sofii Jandové za výtvarný materiál.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za hygienický materiál.
Děkujeme Dominičce Hlavničkové za relaxační vak.
Děkujeme Esterce Chmelkové za výtvarný materiál.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za výtvarný materiál.
Děkujeme Matýskovi Vlkovi za deskové hry.
Děkujeme Danovi Bachovi za tužky.
Děkujeme Jakubu Ertlovi za tvrdé papíry a výuková CD.
Děkujeme Filípkovi Řezníčkovi za omalovánky, víčka, dýni, ruličky, papíry, kartony a lepítka.
Děkujeme Danielu Jakešovi za lepidla, barevné papíry a gelová pera.
Děkujeme Karolínce Musilové za ruličky.
Děkujeme Kryštofu Šlapanskému za knížky.
Děkujeme Emičce Rozmahelové za papíry.
Děkujeme Kristýnce a Klárce Tiché za kapesníky.
Děkujeme Matýskovi Vlkovi za skicáky, barevné papíry, barvičky a lepidla.
Děkujeme Lexíkovi Barabášovi za fixy, voskovky, křídy, lepidla, utěrky a podložku na tvoření.

Maškarní karneval

PĚVECKÁ SOUTĚŽ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ve čtvrtek 21.2. se uskutečnila v 1. oddělení školní dužiny velká pěvecká soutěž s názvem Supershow! Celou soutěží skvěle provázel moderátor Daniel Jursa, na varhany doprovázela a jako hlasový kouč působila paní vychovatelka Pospíšilová. Nechyběla také porota, která hodnotila pěvecké výkony a hlavně publikum, které tvořily děti ze všech oddělení družiny. Děkujeme všem, kteří účinkovali i těm, kteří se podíleli na přípravě akce a vyráběli vstupenky, nápisy, diplomy.... Bylo to opravdu super!  Více fotografií

Příběh ztraceného disku ve dvojce