3.A třída - třídní učitelka: Mgr. Jana Hlaváčová

STŘEDA ČJ AJ M TV PRV
ČTVRTEK ČJ M PRV VV VV
PÁTEK ČJ M AJ ČJ HV

Milí rodiče, prosím Vás, zda byste nás zazásobili bílým kopírovacím papírem. Prosím, aby každé dítě přineslo jeden balík. Co zbude, tak schováme na příští rok.
Dále Vás prosím, abyste přispěli 500 Kč na výtvarné potřeby (děti vyráběly adventní věneček, andělíčka a ze zbytku peněz budeme kupovat to, co bude potřeba do VV nebo PČ).
Bylo by to možné dodat do konce ledna?:-) Moc Vám děkuji...

Domácí úkol:

21.1.  ČJ - VSH 15/2
          M - učebnice 56/9 (6příkladů - prvně zaokrouhlit a odečíst-odhad, potom vypočítat přesně)
          Oprava pololetní pís.práce z ČJ - ústně, mrkněte, kde byly chyby. Prosím, podepsat od rodičů.

20.1. M - opravit do malého sešitu pololetní písemnou práci. Písemnou práci nechat podepsat od rodičů.

ČTENÍ (na pátek) - přečíst a naučit se vyprávět nějakou pohádku od K.J. Erbena (např.Červenká Karkulka, O Smolíčkovi, Hrnečku, vař! O kohoutkovi a slepičce..)

Na této adrese můžete hlasovat v soutěži o nejlepší foto pro naši fotku z loňké školy v přírodě : https://www.facebook.com/skolyvprirodeceres/photos/pcb.2693563630702382/2693562637369148/?type=3&theater

Naše foto je pod názvem: ZŠ Ivančická, Moravský Krumlov

TĚLESNÁ VÝCHOVA

vyučující: Mgr. Jana Pavlíčková

Přestože v podzimních měsících bude probíhat plavecký výcvik, ponecháme si hodinu tělesné výchovy - ve středu. Pokud nám to počasí umožní, budeme maximálně sportovat a pohybovat se venku.
Budeme potřebovat : obuv do tělocvičny a obuv na hřiště, triko s krátkým rukávem, šortky nebo elasťáky nebo tepláky, mikinu s dlouhým rukávem, náhradní ponožky

Vánoce u nás ve třídě

Pečeme perníčky