3.A třída - třídní učitelka: Mgr. Jana Hlaváčová

ČTVRTEK ČJ M PRV ČT
PÁTEK ČJ M AJ HV

MILÉ DĚTI, VÍTÁM VÁS OPĚT VE ŠKOLE A RODIČŮM MOC DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI

Díky netradiční situaci situaci , kterou prožíváme budeme mít upravený rozvrh. Každý den budeme mít 4 vyučovací hodiny a budeme končit ve 12h.
Vzhledem k nařízeným opatřením nemůže bývat tělesná výchova, ale za hezkého počasí budeme s dětmi chodit do přírody, proto prosím, aby si donesly nějaký podsedák nebo malou deku, na které budou moct venku sedět.

V pondělí 25.5. počkám na děti před školou a společeně v rozestupech odejdeme šatny, a pak  do třídy. Další dny už budou děti chodit průběžně samy do šatny a poté do třídy.
Úkoly máme zkonrolované.
Děti si budou nechávat většinu pracovních sešitů a učebnice ve škole. Nebudou dostávat domácí úkoly.

TĚLESNÁ VÝCHOVA

vyučující: Mgr. Jana Pavlíčková

Přestože v podzimních měsících bude probíhat plavecký výcvik, ponecháme si hodinu tělesné výchovy - ve středu. Pokud nám to počasí umožní, budeme maximálně sportovat a pohybovat se venku.
Budeme potřebovat : obuv do tělocvičny a obuv na hřiště, triko s krátkým rukávem, šortky nebo elasťáky nebo tepláky, mikinu s dlouhým rukávem, náhradní ponožky

Práce šlechtí člověka

Jak nám klíčí fazole..