3.A třída - třídní učitelka: Mgr. Jana Hlaváčová

STŘEDA ČJ AJ M TV PRV
ČTVRTEK ČJ M PRV VV VV
PÁTEK ČJ M AJ ČJ HV

14.11. se děti zúčastní zážitkového workshopu s DRUMBENY (bubny)

„Cesta kolem světa za 45 minut“.

Program stojí 70Kč, odečtu to dětem z fondu.

21. 11. v 16h proběhne ve třídě 3.A společná třídní schůzka. Kdo z rodičů bude mít zájem, je možné potom individuální konzultace. Prosím, abyste na schůzku přinesli 650Kč jako zálohu na Školu v přírodě (podrobnější informace dostanete na třídní schůzce). Komu tento čas nevyhovuje, prosím kontaktujte mě a domluvíme se na jiném termínu. Děkuji a těším se na Vás...

Domácí úkol:

14.11. čtvrtletní písemná práce z ČJ (slabiky, abeceda, tvrdé a měkké souhlásky, u, ú, ů, dě, tě, ně..párové souhl p/b.., základní skladební dvojice, slova nadřazená a podřazená)

15.11. čtvrtletní písemná práce z M (násobilka 1-8, +,- do 100, +,- se závorkami, porovnávání, geometrie-přímka, bod)

V LETOŠNÍM ROCE SE PODAŘILY ZAJISTIT DOTACE NA DOPRAVU NA VÝUKU PLAVÁNÍ tzn. ŽE NEBUDETE NIC HRADIT!!!!!! ČÁSTKU 300Kč, KTEROU JSME VYBÍRALI, SI PONECHÁM. 200Kc POUŽIJEME NA RŮZNÉ KULTURNÍ AKCE, KTERÉ DĚTI V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU NAVŠTÍVÍ A 100Kc POUŽIJI NA DOKOUPENÍ VÝTVARNÝCH POTŘEB (tuš, redispero...)
Přehled výdajů bude k nahlédnutí u p.uč.

ŠKOLA NEBUDE VYDÁVAT POTVRZENÍ O PLAVÁNÍ PRO ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!!!

PLAVÁNÍ - výuka plavání je součástí tělesné výchovy. Plavat začneme v pondělí 9.9.2019
Další termíny plavání jsou: 16. a 23. září,    7., 14. a 21. října,    11., 18. a 25. listopadu a 2. prosince
Bližší informace dostanete písemně.

Na této adrese můžete hlasovat v soutěži o nejlepší foto pro naši fotku z loňké školy v přírodě : https://www.facebook.com/skolyvprirodeceres/photos/pcb.2693563630702382/2693562637369148/?type=3&theater

Naše foto je pod názvem: ZŠ Ivančická, Moravský Krumlov

TĚLESNÁ VÝCHOVA

vyučující: Mgr. Jana Pavlíčková

Přestože v podzimních měsících bude probíhat plavecký výcvik, ponecháme si hodinu tělesné výchovy - ve středu. Pokud nám to počasí umožní, budeme maximálně sportovat a pohybovat se venku.
Budeme potřebovat : obuv do tělocvičny a obuv na hřiště, triko s krátkým rukávem, šortky nebo elasťáky nebo tepláky, mikinu s dlouhým rukávem, náhradní ponožky

Pohádka o drakovi

Tvoříme v pracovních činnostech