3.A třída - třídní učitelka: Mgr. Jana Hlaváčová

STŘEDA ČJ AJ M TV PRV
ČTVRTEK ČJ M PRV VV VV
PÁTEK ČJ M AJ ČJ HV

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - od 11.3.2020 bude uzavřena (do odvolání) škola z důvodu šíření koronaviru.

19. 3. V Galerii beseda se spisovatelem Adolfem Dudkem. Akce je zdarma, odcházíme v 8h ze školy.

9. 3. – 15. 3.  TÝDEN V CIZÍCH ZEMÍCH – každý den budeme seznámeni s nějakou zemí. V průběhu týdne budeme sbírat body za kostýmy, různé předměty, rekvizity nebo státní barvy dané země. Každý den se v jídelně bude vařit jedno jídlo typické pro tu zemi.

Pondělí – JAPONSKO

Úterý – SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Středa – KUBA

Čtvrtek – POLSKO

Pátek - BRAZÍLIE

Domácí úkol

Milé děti, máte zadané úkoly na každý den až do 27.3. Prosím plňte je svědomitě. Kdybyste si nevěděly rady, jsem na mobilu, volejte, pište, ráda vám poradím a pomůžu. Snad se brzo zase sejdeme..

TĚLESNÁ VÝCHOVA

vyučující: Mgr. Jana Pavlíčková

Přestože v podzimních měsících bude probíhat plavecký výcvik, ponecháme si hodinu tělesné výchovy - ve středu. Pokud nám to počasí umožní, budeme maximálně sportovat a pohybovat se venku.
Budeme potřebovat : obuv do tělocvičny a obuv na hřiště, triko s krátkým rukávem, šortky nebo elasťáky nebo tepláky, mikinu s dlouhým rukávem, náhradní ponožky

Recitační soutěž

Borneo