1. ročník - třídní učitelka: Mgr. Kateřina Juránková

ČTVRTEK M A Č/P ČJ VV
PÁTEK Č/P ČJ PRV TV

VŠECHNY PŘEDMĚTY V PRVNÍ TŘÍDĚ VYUČUJE: MGR. KATEŘINA JURÁNKOVÁ

V případě dotazů mě, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese: katerina.jurankova@zsivancicka.cz

Třídní schůzka: 11.4.2019

Konzultační hodiny: 1. út v měsíci  od13-14h

21.6.VYSVĚDČENÍ - slavnostní ukončení školního roku ve třídě, prosím složku na vysvědčení.Ukončení 9:15, poslední zvonění 9. třída, děti půjdou pak na oběd a odchází domů nebo do družiny.

čvrtek 20.6. - MALÁ ŠKOLNÍ SLAVNOST 9-11 hodin

koncert sborečku Motýlci a žáků 9. třídy,  loučení deváťáků se školou, čeká nás i závěrečná společná diskotéka ve školní jídelně.

Vyhlášení nejlepšího strávníka.

Ukončení 11:40, s sebou batoh, pití, svačina, čip.Prosím odneste si všechny věci vašeho dítěte z šatny včetně přezůvek!!Děkuji.

NEJLEPŠÍ STRÁVNÍCI ZA NAŠI TŘÍDU ŠKOLNÍ JÍDELNY JSOU :

KLÁRA TICHÁ

GÁBINA SOLAŘOVÁ

DANIEL HAŠEK

FILIP ŘEZNÍČEK

GRATULUJI :-)

19.6. Děkuji rodičům za spolupráci, prosím odneste si všechny věci dětí z šaten, tělocvik atd.Na čtvrtek ať zůstanou jen přezuvky.

Děti přijdou s prázdnou aktovkou,svačina, pití, čip, odnesou si učebnice do druhé třídy.

pracovní sešity budu objednávat, děti si je budou platit v září!

( Prvouka, Český jazyk, Matematika, Písanka - pracovní sešity )

DOČASNÁ TŘÍDA : HUDEBNA

***PŘEJI DĚTEM HEZKÉ LETNÍ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA A POHODY.***

3.1. 2019 začíná vyučování dle rozvrhu.

ČESKÝ JAZYK    :

POZOR: Ve čtvrtek 24.1. test z českého jazyka, diktát na probraná písmenka velká tiskací, slabiky a jednoduchá slova, opis psacího písma,

složit z písmen slovo př: MOIL = LIMO, A Á M M = MÁMA,  LESO = OSEL.Spojit tvar písmene psacího s tiskacím ( příklad Slabikář s. 3), rozděli slovo na slabiky ( namalovat počet teček dle slabik pod slovo), zvýraznit, vyhledat písmenko v textu

ANGLICKÝ JAZYK:

MATEMATIKA: