VÝSLEDKY VÝTVARNÉ SOUTĚŽE - LOGO TÝDNE V CIZÍCH ZEMÍCH

16.03.2022 13:38

V únoru vyhlásil Žákovský parlament při ZŠ MK Ivančická výtvarnou soutěž na téma LOGO TÝDNE V CIZÍCH ZEMÍCH. Do soutěže se přihlásilo 35 nadaných výtvarníků ze 4.- 9. tříd. Jelikož loga byla opravdu nápaditá a zpracování velmi různorodá, porota složená z pedagogických pracovníků školy měla výběr vítězů skutečně těžký. A jak to tedy dopadlo?

1. místo                             Jakub Postler                   8. třída

2. místo                             Barbora Břínková           9. třída

3. místo                             Kristýna Tichá                  5.A

Vítězům gratulujeme! A nezapomeňte, příští týden už nás čeká školní projekt  Týden v cizích zemích.

                                                Michaela Vejvalková – koordinátorka ŽP