VELKÝ ÚSPĚCH CHARITATIVNÍ SBÍRKY PRO ZVÍŘECÍ ÚTULEK

19.12.2018 10:42

V úterý 18.12. vyvrcholila školní charitativní akce na podporu zvířecího útulku v Bulharech na Břeclavsku.Nikdo nečekal tak velký ohlas, který u žáků a jejich rodičů tento nový nápad vyvolal. Ve spolupráci s MVDr. Terezou Procházkovou a MVDr. Ivou Borkovcovou, ordinací U Alíka v Moravském Krumlově, předáme útullku opravdu obrovské množství krmiva pro pejsky a kočky, stelivo, misky na žrádlo, deky, přikrývky,spoustu hraček. Všem, kteří podpořili tuto smysluplnou akci, všem, kteří chtějí v adventním čase pomoci někomu  jinému, patří velké poděkování.

Příjmenné nadcházející vánoční svátky, dělejme radost sobě i ostatním a těšme se i z maličkostí. Ať jsme zdraví a spokojení i v nadcházejícícm roce 2019.

Mgr.Jana Pavlíčková

SEZNAM ŽÁKŮ A PEDAGOGGICKÝCH PRACOVNÍKŮ, KTEŘÍ PŘISPĚLI:

1. TŘÍDA: Ester Chmelková

2. ROČNÍK:  Filip a Anetka Divišovi, Markéta Holečková, Kristýna Čejková, Alexandra  Lambova, Nela Bauerová, Julie Knollová

3. TŘÍDA: Šárka Hladíková, Samuel CHylík, Natálie Doležalová

4. TŘÍDA: Filip Kudrna, Sofie A.Jandová, Oliver Vejvalka

5. TŘÍDA: Jakub Pekárek, Petra Vafková, Jakub Poster, Adéla Ondráčková,  Tereza Ostrovská, Nela Pokorná, Sára Čejková, Barbora Vorlová,  Jiří Goldschmidt, Emma Řeřuchová, Jan Šedrla

6. TŘÍDA:  Tomáš Sklenský, Lucie třetinová, Václav Vyžrálek

7.TŘÍDA:  Aleš Patěk, Míša Herzánová, Adéla Wunsche,  Jakub a Aneta Grasgruberovi, Dan Haken, Hana Havelková, Natálie Sekničková, Michal Mareš

8. TŘÍDA: Adéla Divišová

9. TŘÍDA: Eliška Břinková, Anna Ostrovská

PEDAGOGOVÉ:  Mgr. Lenka Hodaňová, Bc. Sabina Doubková, Mgr.Martina Bystrinská, Mgr.Jana Pavlíčková,  Ilona Mládková, Mgr. Pavel Tauwinkl