PROJEKTOVÝ TÝDEN MULTIKULTURNÍ VÝCHOVY - TÝDEN V CIZÍCH ZEMÍCH - 21.-25.3.

25.03.2022 18:39

PROJEKTOVÝ TÝDEN MULTIKULTURNÍ VÝCHOVY

Byl to úžasný týden. Děkujeme všem žákům, pedagogům, rodičům
i paním kuchařkách za společné nasazení, přípravu, realizaci a podporu.
 

PONDĚLÍ - KUBA

V pondělí jsme prožili nádherný den na pestrobarevném ostrově Kuba.
Co nechybělo? Prezentace zajímavostí, ochutnávka ovoce a nápojů, hudba, tanec, pestré kostýmy, písek, pláž, šumění moře, výborné jídlo a havanské doutníky vyrobené z různých materiálů....Děkujeme patronům - 8. třídě za skvělou přípravu a realizaci a všem za úžasnou atmosféru.

Fotografie Kuba

Bodování kostýmů - KubaÚTERÝ - MADAGASKAR

V úterý jsme se přesunuli na překrásný africký ostrov Madagaskar
a to přímo do stínu vzrostlého baobabu, mezi zajímavá zvířata a také zajímavé informace...Děkujeme patronům - žákům 7.A a všem opět
za super kostýmy a rekvizity.
 
 
 
 

STŘEDA - NIZOZEMSKO

Že je Nizozemsko zemí tulipánů, sýrů, větrných mlýnů a zajímavých lidí jsme zjistili ve středu na programu, který pro nás připravili žáci 6. třídy. Potkali jsme se se s královskou rodinou, ochutnali sýry a další pochutiny a mnoho dalšího. Bylo to prostě úžasné!!!! Moc děkujeme. A kostýmy? Jedním slovem skvělé!

 

 

ČTVRTEK - NORSKO

Sníh, led, pořádná zima, vikingové, rybolov, svetry se vzory, výborní sportovci na lyžích - to je jen zlomek toho, co si můžete přiřadit ke slovu Norsko. Děkujeme žákům 9. třídy za představení této krásné severské země. A celé škole děkujeme za fantastické kostýmy. Vidět tolik lyžařů, rybářů a ryb, zvířat a norských svetrů na jednom místě byl fakt zážitek! Jste skvělí!

Fotografie - Norsko

Bodování kostýmů - Norsko

 

PÁTEK - THAJSKO

Tak trochu jiný svět - to je pro nás Evropany Thajsko. Země vůní, barev, slonů, thajského boxu a speciální kuchyně. Takový byl i program žáků 7.B, kteří nám tuto zemi přiblížili a nechali okusit všemi smysly. Děkujeme!

Fotografie - Thajsko

Bodování kotýmů - Thajsko