SOUTĚŽÍME A SPORTUJEME RÁDI!

26.05.2022 20:47
Děti z 1. stupně naší školy se letos zúčastnily mnoha sportovních soutěží. Po vítězství v okresním kole Štafetového poháru reprezentovaly město Moravský Krumlov na krajském kole v Břeclavi, kde jsme v silné konkurenci 13 dalších škol již dále nepostoupili. Odvezli jsme si však skvělé zážitky a cennou zkušenost. Páťáci také změřili síly se staršími na atletickém stadionu ve Znojmě, kde se konal tradiční Pohár rozhlasu - opět velmi cenná zkušenost pro všechny účastníky a pěkné osobní rekordy ve sprintu, skoku dalekém a běhu na 1000m. Pro letošek poslední soutěží byl pak turnaj ve florbale, kde se nám podařilo vybojovat 3. místo ve velmi silné skupině. 
 
Všem našim sportovcům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a města ve sportu! Už teď se moc těšíme na další soutěže v příštím školním roce i na náš červnový Atletický den!
 
                                                                             Mgr. Libor Kohoutek