PŘIVÍTALI JSME NAŠE NOVÉ PRVŃÁČKY

03.09.2018 18:53

V pondělí 3.9. jsme zahájili nový školní rok. Pro koho byl ale tento den naprosto výjimečný - to byli naši noví prvńáčci. Ve škole je slavnostně přivítala paní ředitelka Hodańová i paní zástupkyně Kotková, třídní paní učitelka Juránková a za město Moravský Krumlov pan místostarosta Zdeněk Juránek, který jim předal pamětní list na tuto důležitou životní událost.  Patrony prvńáčků se stali žáci 9. třídy, kteří jim budou oporou v první třídě. Žáci usedli nejen do školních lavic, ale také se seznámili se školní družinou a paní vychovatelkou a tak můžeme konstatovat, že medaili s nápisem: Mise první třída zahájena si opravdu zasloužili! Přejeme prvňáčkům i jejich rodičům šťastné vykročení do prvního roku školní docházky a hodně studijních úspěchů. Více fotografií