POZVÁNKA NA AKCI - SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE S TAJV - 15.11.

10.11.2022 06:01
Město Moravský Krumlov zve děti na Sportovní den s TAJV. Sportovní den mládeže s TAJV je největší sportovní soutěž pro děti a mládež ve vybraných městech na sportovištích základních škol v České republice. Tento komplexní národní projekt zahrnuje hlavní sportovní turnaje TAJV s profesionálním trenérem a pedagogem Mgr. Janem Váňou. Každý účastník soutěže si vyzkouší nabízené sportovní aktivity (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis) a soutěží o hodnotné ceny ze semifinálového turnaje TAJV. Během roku 2022 se bude konat celkem až 250 semifinálových kol, kde nejlepší účastníci postupují na Národní finále v Poděbradech. Hlavním cílem soutěže je prohlubování myšlenky sportu mezi dětmi a nabádaní k aktivnímu pohybu v jejich volném čase. Více informací o TAJV