ANGLIE - EASTBOURNE 2019

21.05.2019 15:11

Od  11. do 18.5. se vydali žáci naší školy na studijně - poznávací zájezd do Anglie, kterou pořádala spolupracující jazyková škola Alrete. Počasí bylo překrásné a tak si pobyt i výlety užili naplno. Poznali města Eastbourne, kde bydleli v rodinách a rezidenci a také chodili na dopolední výuku angličtiny do Lenquage Teaching Centra. Na přímořské lázeňské město Brighton se podívali z vyhlídky British Airways i30 vysoké 162 metrů, navštívili zábavné molo Brighton Pier a také si zde prohlédli bývalou královskou rezidenci Royal Pavilion a nechyběla ani procházka po pobřeží. V úterý je čekal krásný hrad Arundel Castle - sídlo vévody z Norfolku, který se nachází ve západním Sussexu. Ve středu je čekaly křídové útesy Seven Sisters s vyhlídkou na maják Beachy Head. Čtvrtek je přenesl přímo kouzlem do filmových studií Warner Bross, kde se ocitli v kulisách filmů o Harry Potterovi a že to byla velká paráda!!!  Pátek byl vyhrazen celodennímu výletu do Londýna s jeho památkami - Buckingham Palace, Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, St. James Park, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, Covent Garden. Nechyběla ani projížďka po řece Temži s výhledem na Shakespearovo divadlo The Globe, Střep, Tower of London a Tower Bridge. Velkým zpestřením byla návštěva mořského akvária a výhled na celý Londýn z největšího vyhlídkového kola v Evropě tzv. London Eye, který se stal tou nejkrásnější tečkou za tímto úžasným pobytem. Více fotografií