OMEZENÍ VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT - ZÁJMOVÉ KROUŽKY

04.10.2020 16:30

Oznamujeme, že z důvodu opatření proti koronaviru a omezení volnočasových aktivit a z nařízení Krajské hygienické stanice se nebudou ve škole konat zájmové kroužky Domečku od 5.10. do 18.10.  Jedná se o Keramicko-výtvarný kroužek, Sporťák a Florbal. Náhrady hodin budou realizovány po skončení opatření.  Je nám to líto, že se nemůžeme setkávat v kroužcích, ale nebojte se, vynahradíme si to!
 

Kroužky, které organizuje naše škola budou probíhat bez omezení (Angličina, Ruština, Sportuj ve škole, PSPP, Náboženství).
Jedná se o nejvíce 10 členné skupiny.
 

Školní družina funguje v plném rozsahu. Po dobu nouzového stavu se děti nespojují do odpolední družiny, ale zůstávají ve svých odděleních až do 16 hodin. Při vyzvedávání zvoňte prosím do svých oddělení.

 

DALŠÍ OPATŘENÍ OD 5. 10. 2020

- výuka hudební výchovy probíhá 14 dní bez zpěvu

- tělesná výchova na 2. stupni ZŠ je zakázána, bude prováděna formou procházek venku (počítejte s tím a vybavte děti vhodným oblečením a obuví na ven).