OLYMPIJSKÝ PARK BRNO

22.02.2018 18:15
Ve středu 21.2. bylo 20 žáků ze čtvrté až šesté třídy za dobrou práci ve škole vybráno k atraktivnímu pobytu na Olympijském festivalu v Brně. Pod záštitou starosty města pana Mgr. Tomáše Třetiny odjeli společně s žáky ZŠ Klášterní autobusem vyzkoušet si olympijské i neolympijské sporty. Měli možnost zahrát si šachy a dámu, biliard, stolní tenis, ale hlavně bruslení na ledové dráze a curling pod vedením profesionální hráčky. Děti měli všude vstup zdarma, dostali malou svačinku, bylo jim bezplatně zapůjčeno vybavení (brusle, helmy,...) a hlavně měli v daných časech sportoviště pouze pro sebe. Neplánovaným vrcholem celého pobytu byl příjezd bronzové olympijské vítězky Evy Samkové. Eva předvedla dětem ukázkovou jízdu na longboardu, bronzovou medaili a poté proběhla autogramiáda a focení. Všichni si sportování i setkání s úžasnou snowboardistkou moc užili. Více fotografií