MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - ŠKOLY JSOU OD 11.3. UZAVŘENY Z DŮVODU ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

10.03.2020 10:13

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ !

ŠKOLY JSOU OD 11.3.2020 Z DŮVODU ŠÍŘENÍ KORONAVIRU UZAVŘENY

Vážení rodiče, ministerstvo zdravotnictví nařídilo s účinností od 11.3.2020 uzavření základních škol z důvodu šíření epidemie koronaviru. Naše škola tímto zůstává od středy až do odvolání uzavřena a žáci zůstávají doma. Po tuto dobu budou obědy dětí automaticky odhlášeny. Zatím nejsou známy informace, do kdy budou školy uzavřeny. Sledujte prosím naše webové stránky, kde vás budeme o vývoji situace informovat, hned jak budeme mít informace k dispozici. Věříme, že se situace brzy zlepší a co nejdříve se ve zdraví vrátíme k normálnímu režimu výuky.
 
 
 

OŠETŘOVNÉ PRO RODIČE DĚTÍ DO 10 LET

Informace pro rodiče, kteří chtějí čerpat ošetřovné na dítě do 10 let.

Formulář na ošetřovné k vytisknutí

Žádosti o ošetřovné se budou vydávat
v ředitelně školy

v PONDĚLÍ a ve STŘEDU od 7 do 10 hodin!