KRUMLOVSKÉ KOLEČKO 2022

27.04.2022 10:45

V pátek 22.4. se uskutečnilo finále dopravní soutěže mladých cyklistů Krumlovské kolečko, kterou pro žáky pořádá Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov ve spolupráci se společností BESIP. Ze základního kola postoupili nejúspěšnější závodníci z naší školy a ze Základní školy Klášterní nám. Účastníci závodu i za deštivého počasí projeli na náměstí T.G. Masaryka dráhu zručnosti na kole na různých překážkách, ale také prokázali znalosti z pravidel silničního provozu i zdravovědy. Na závodníky čekala také jízda městem za dohledu Městské policie. A jak vše dopadlo? Více fotografií

1. kategorie do 10 let:

1. místo: Tomáš Vavřinec Večeřa - 3. třída

2. místo: Jakub Hlaváč - 2.B a David Řezníček z 2.B

3. místo: Eliška Ellen Franzová - 2.A

2. kategorie

1. místo: Marek Pelikán - 4. třída

3. kategorie

3. místo: Josef Stix a Matyáš Zadražil - 7.A

Děkujeme všem účastníkům za vzornou reprezentaci školy
a gratulujeme vítězům!