SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ - KRUMLOVSKÉ KOLEČKO

01.04.2019 15:57

V pondělí 1.4. se v atriu školy uskutečnilo školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů: Krumlovské kolečko, který organizuje Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov ve spolupráci s městskou policií odborem dopravy městského úřadu Moravský Krumlov. Na přihlášené žáky čekal test znalostí dopravních značek a situací a také jízda zručnosti na kole s překážkami jako např. slalom mezi kužely, přejetí šikmého prkna, zastavení na metě apod. Žáci sbírali Nejúspěšnější žáci v každé kategorii postoupili do finále, které proběhne v pátek 5.4. na náměstí T.G.Masaryka od 13 hodin. Doporučujeme přijet na vlastním kole (je-li to možné), bude ale možno si kolo zapůjčit na místě od pořadatele soutěže. Doporučujeme také vzít si vlastní cyklistickou helmu. Doprovod na finále zajišťují sami rodiče žáků. Gratulujeme všem, kteří postoupili a přejeme hodně úspěchů v soutěži. Výsledky soutěže a případné ceny a medaile přijdou předat pracovnice DDM v pondělí 8.4. do školy. Více fotografií

Do finále postoupili a naši školu budou reprezentovat:

1. kategorie

Matěj Vlk - 2.A

Pavel Vít - 2.B

Jana Hrbová - 3. tř.

Marek Škrovan - 3. tř.

Alexandra Lambová - 2.A

Tomáš Vyžrálek - 3. tř.

Ema Rozmahelová - 2.B

Markéta Holečková - 2.A

Filip Diviš - 2.A

Adam Juránek - 2.A

Anežka Dřevojanová - 2.B

 

2. kategorie: tito žáci pojedou také jízdu městem za dohledu Policie ČR a Městské policie Moravský Krumlov

Petra Vafková 5. tř.

Radoslav Kudláček 5. tř.

Jakub Pekárek 5. tř.

Jakub Postler 5. tř.

Adam Novotný 6. tř.

Natálie Jakešová 4. tř.

Eliška Dřevojanová 4. tř.

Radim Weber 5. tř.

Tomáš Sklenský 6. tř.

Sofie Jandová 4. tř.

Sára Čejková  5. tř.

 

3. kategorie: tito žáci pojedou také jízdu městem za dohledu Policie ČR a Městské policie Moravský Krumlov

Anna Ostrovská - 9. tř.

Klára Pavlíková  - 9. tř.

Dan Haken - 7. tř.

Eliška Břinková - 9. tř.

Michal Urban - 8. tř.

Ivana Skřivanová - 9. tř.

Josef Doubek - 8. tř.

Denis Bartoník - 9. tř.

Tomáš Musil - 9. tř.

Tadeáš Utinek 9. tř.