KLUB PŘEDŠKOLÁK

23.04.2020 12:01

Milí rodiče,

z důvodu mimořádných opatření, které jsou zavedy na všech školách, se nemůžeme zatím s dětmi scházet v rámci projektu PŘEDŠKOLÁK  ve škole. Proto jsem Vám nabídla alternativní možnost práce s předškoláky alespoń  prostřednictvím komunikace přes e-mail, prací s připravenými listy a různé poslechové a pohybové aktivity. Doufám, že touto cestou pomůžeme společně děti správně naladit a pozitivně připravit na vstup do 1.třídy.

Velmi se těším, až se s dětmi i s Vámi setkám "opravdově" v naší škole a v naší třídě :)

Opravdu si vážím Vašeho vstřícného přístupu, ochoty a aktivní pomoci dětem při jejich prací.

Mám velkou radost taky z fotek a prací dětí, které mi posíláte a hlavně z Vašich komentářů a zpětné vazby, jak se dětem práce daří.

Zde jen malá ukázka toho, co všechno s dětmi i v této netypické a zvláštní době zvládáte.

Děkuji :) Mgr. Hana Štěpánová, budoucí učitelka Vašich dětí v 1.třídě

MILÍ RODIČE A MILÍ PŘEDŠKOLÁCI,

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA SPOLEČNOU SCHŮZKU V ÚTERÝ 9.6. V 16 HOD.

Sejdeme se všichni ve školní jídelně a po seznámení se svými budoucími učitelkami odjdete do svých budoucích třídy, kde se dozvíte vše potřebné.

Těšíme se s vámi na viděnou :)  Vaše paní učitelky Mgr. Hana Štěpánová a Mgr. Hana Müllerová

Fotogalerie: KLUB PŘEDŠKOLÁK