HALLOWEEN VE ŠKOLE

31.10.2018 17:15

Ve středu 31.10. jsme ve škole oslavili školní Halloween. Škola byla vyzdobena dýněmi, pavouky, kostlivci a duchy naprosto úžasně, za což musíme poděkovat paní učitelce Kotkové a žákům 9. třídy, kteří pro nás tuto výzdobu připravili. Také výzdoba v režii samotných tříd byla famózní. A co teprve příšery, které jte mohli ve škole potkat! Ochutnat jste mohli také různé příšerózní cukroví jako prsty, oči, pavouky (maminky moc děkujeme!) Halloween jsme si opravdu užili a také se o tomto svátku, který se slaví hlavně v anglo-saských zemích a Americe, hodně dozvěděli. Vždyť si tak rozšiřujeme znalosti o cizích zemích. Halloweenu byl také věnován speciál školního časopisu Junior, který připomněl také naše tradice slavení Památky zesnulých tzv. Dušiček. 

Více fotografií

HALLOWEENSKÝ SPECIÁL ŠKOLNÍHO ČASOPISU