EXKURZE 6.AB a 8.AB DO PŘEDVÁNOČNÍ PRAHY

13.12.2022 11:50
V úterý 6.12. jsme brzy ráno vyrazili spolu s 6.A a 8.AB na cestu do Prahy.
V Krumlově sice pršelo, na Vysočině jsme se však stihli během krátké přestávky zkoulovat a Praha nás už přivítala pěkným počasím. Stihli jsme toho opravdu hodně. Po prohlídce areálu Pražského hradu, kde jsme navštívili i historicky první vánoční trhy, jsme se prošli Nerudovou ulicí a viděli  Malostranské náměstí, kostel sv. Mikuláše, Kampu, Lennonovu zeď, Karlův most, Prašnou bránu, Staroměstské náměstí s dalšímy trhy, Pražský orloj a Václavské náměstí. Také jsme navštívili muzeum Karla Zemana, Muzeum voskových figurín Madame Tussauds a pohráli si v hračkářství Hamleys. Během našeho výletu jsme sice nachodili téměř 10 km, ale díky tomu jsme viděli krásně nazdobenou a svitící vánoční Prahu. Tento den jsme si prostě užili a stálo to za to! Třída 6.B
 

Více fotografií