E-SHOP NA OBJEDNÁVKY ŠKOLNÍ KOLEKCE OBLEČENÍ

17.05.2022 18:29

Jistě vás všechny zajímá jak dopadlo hlasování o grafické podobě loga, které bude na školních tričkách a dalších předmětech ze školní kolekce, kterou jsme si jako škola nechali vytvořit u příležitosti 40. výročí vzniku školy.
S velkou převahou zvítězil návrh č.3, který je prostě super! Naši vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže si můžete si aktuálně pořídit na našem eshopu. Vybrat si můžete trička, tílka, různé mikyny, mikynové šaty, kraťasy, tepláky, kšiltovku, batoh, tašku, pytlík na TV a to vše v různých barvách.
 

OBJEDNÁVKOVÝ E-SHOP ZDE

 

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 30.5.

Následně se eshop uzavře, objednané zboží půjde do výroby
a už nebude možné nic dalšího objednat.

Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.
 

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!
                       S pozdravem a přáním krásného dne - vedení školy