DEN NARUBY NA II. STUPNI

02.06.2022 16:26

Kdybych já byl učitel, tak bych nikdy… Tuto průpovídku můžeme slyšet od žáků poměrně často. Proč tedy ne? 1.6. 2022 si v rámci oslav Dne dětí žáci a učitelé na  2. stupni  ZŠ Ivančická vyměnili své role – děti učily a učitelé se učili, možná i trochu zlobili. Atmosféra v hodinách byla skvělá, i když někdy trošku bouřlivější ,  všichni si  užili opačné role a žáci  pochopili, že učit opravdu není jen o sezení za katedrou, odříkávání nové látky a zkoušení, ale hlavně o přípravě, získání respektu a umění zaujmout.  Tato akce měla za cíl podívat se na výuku jinýma očima - z pozice žáka a učitele - a snad pomohla tyto dva světy, u kterých to někdy vypadá, že stojí nesmiřitelně proti sobě, alespoň trošku sblížit. Více fotografií

Mgr. Michaela Vejvalková