DĚKUJEME ZA PODPORU CHARITATIVNÍ SBÍRKY PRO PSÍ ÚTULEK

12.01.2023 16:16

Děkujeme všem dárcům, kteří podpořili naši charitativní sbírku ve prospěch psího útulku.

Striegler Teodor, Gross Štěpán, Kohoutek Liam, Bauer Lukáš, Ekl Jan, Grzondzielová Sabina  ( 1.A ), Pavel Procházka, Matyáš Michalík, Matyáš Kabrhel, Natálie Semotamová, Karolína Jakešová, Nikol Hudecová, Vojta Červinek, Adriana Čechová ( 1.B ), Sklenářová Natálie, Chmelka Samuel, Juránek Zdeněk,  (2.tř.), třída 3.A, Kateřina Bartošová, Eliška Weberová, Jiří Horák ( 4. třída ), Kristýna Grzondzielová, Daniel Hašek, Chmelková Ester, Řezníček Filip,  Alice Štolpová, Klára Zelníčková ( 5. tř.), Julie Knollová ( 6.B ), Kryštof Šlapanský, Šárka Hladíková, Sára Chmelková, Marek Škrovan, Samuel Chylík, Nikola Florianová ( 7. tř.), Adéla Sobotková (8.A), Sára Čejková, Adéla Sobotková, Tereza Ostrovská, Bára Vorlová, Jana Stodůlková ( 9. tř. ), Tomáš Gross ( I.Z ), David Zedníček, školní družina 2, Květoslava Kotková, Michaela Vejvalková