CYKLISTICKÁ SOUTĚŽ KRUMLOVSKÉ KOLEČKO 2023

27.04.2023 06:36

V pátek 21.4. se na náměstí T.G. Masaryka uskutečnilo finále dopravní soutěže mladých cyklistů Krumlovské kolečko, kteru pořádá Dům dětí a mládeže ve spolupráci se společností BESIP.  Žáci naší školy a školy z Klášterního náměstí, kteří postoupili ze základních škol soutěžili ve třech věkových kategoriích ve znalostech z pravidel silničního provozu, ale také v jízdě zručnosti na kole. Při jízdě museli absolvovat slalom mezi kužely, přejet šikminu či překážkové zuby, vzít nádobu s vodou a položit ji na určené místo, zastavit u mety apod. Starší žáci prokazovali také své znalosti v oblasti zdravovědy a nechyběla také jíza městem za dohledu Městské policie. Gratulujeme našim žákům k úspěchům a medailím a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

1. kategorie

2. místo: Jiří Mízner 3.A

3. místo: Ondřej Sobotka a Patrik Šeiner z 3.B

 

2. kategorie

2. místo: Filip Řezníček 5. třída

3. místo: Damian Roubec 5. třída

 

3. kategorie

1. místo: Tomáš Vyžrálek 7. třída

2. místo: Jakub Oldřich Ertl 6.B

 

Více fotografií