BRONZOVÝ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ V OKRESNÍM KOLE MC Donald´s cup

05.05.2023 14:34

Na okresní finále turnaje Mc Donald’s cup zavítali žáci 1.-5. tříd do Znojma na fotbalový stadion Čafka. Utkali se mezi sebou vítězné týmy okrskových skupin o postup do krajského finále. Kategorie 1.-3. tříd přinesla velké drama až do závěrečného zápasu, ve kterém proti sobě nastoupila ZŠ Ivančická a ZŠ Mládeže Znojmo. V boji o postup jsme vedli 1:0. Soupeřovi se ale podařilo těsně před koncem skóre otočit a konečný výsledek 1:2 znamenal pro nás v celkovém součtu krásné 3. místo. I naši starší fotbalisté a fotbalistka předvedli opravdu bojovný výkon a v početné kategorii B se jim podařilo dosáhnout na 4. příčku. Všem dětem moc gratulujeme za reprezentaci naší školy a děkujeme také FC MK za poskytnuté zázemí i trenérům Lukáši Zelníčkovi a Karlu Pelikánovi za pomoc na turnaji!

Více fotografií