BESEDA S MLUVČÍ POLICIE ĆR VE 3. TŘÍDĚ

27.09.2021 18:35

V pátek 24.9. 2021 k nám do školy přivítala paní policistka Lenka Drohokoupilová. Představila nám projekt ZEBRA SE ZA TEBE NEROZHLÉDNE. Povídali jsme si o dopravních situacích při cestě do školy
a ze školy. Zásady při přecházení přechodu pro chodce ( ZEBRY ). Také jsme si připomněli důležité reflexní prvky na oblečení. Beseda byla velmi zajímavá a odměnou pro nás byl pracovní sešit , který budeme vyplňovat v hodinách prvouky. Dostali jsme také úžasnou a poučnou knihu Policejní pohádky, která je sepsaná podle skutečných případů. Hned jsme si poslouchali 1. příběh
z CD ve ČTENÁŘSKÉ DÍLNĚ a plnili jsme zadané úkoly. Na závěr jsme si vybarvili příslušný obrázek v OMALOVÁNKÁCH, které jsme také dostali jako dárek. Velice děkujeme a těšíme se na další setkání. A/3 a třeťáci   
                                                   Více fotografií