ANDĚLSKY PEKELNÉ VÁNOCE

06.01.2023 16:17

Ve čtvrtek 5.1. se uskutečnila slavnostní školní akce s názvem: Andělsky pekelné vánoce. Kvůli velké nemocnosti dětí jsme museli akci odložit z 21.12. na začátek ledna, ale ani odložený termín neubral nic na krásné vánoční atmosféře našeho slavnostního koncertu. Programem nám provedli čertíci, kteří se rozhodli, že si s pomocí anděla oslaví Vánoce v pekle. A že to nejde? Ale jde! O tom nás přesvědčili všichni žáci, kteří se svými pedagogy připravili překrásná vánoční vystoupení, za což jim moc děkujeme! Velký dík patří také všem, kteří se podíleli na realizaci celé akce. Mistrem zvuku, který celý koncert ozvučil, byl pan Václav Ostrovský ml. a panu Sklenářovi děkujeme za velkoplošnou videoprojekci a záznam celého koncertu, který bude po zpracování nabídnut žákům. Rodičům děkujeme za podporu, hojnou účast a za vytvoření krásné divácké atmosféry pro všechny vystupující. Do nového roku přejeme všem jen to nejlepší!