LETNÍ PRÁZDNINY

Přejeme všem žákům, pedagogům a zaměstnancům školy krásné letní prázdniny plné zážitků a sluníčka. Nový školní rok začíná v pondělí 3.9.

Úřední dny na ZŠ během prázdnin:

9. 8. 2018
15. 8. 2018
22. 8. 2018
29. 8. 2018
vždy od 8.00 - 11.30 hodin
 

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ A PAMĚTNÍCH LISTŮ ŽÁKŮM 9. TŘÍDY

V pátek 29.6. proběhlo v atriu školy slavnostní předávání vysvědčení a pamětních listů žákům 9. třídy, kteří tak ukončili povinnou školní docházku. Za účasti třídních učitelek jim pamětní list předal starosta města Tomáš Třetina a paní ředitelka Lenka Hodaňová. Všem žákům gratulujeme ke studijním úspěchům a přejeme jim šťastné vykročení do dalšího života na středních školách. Více fotografií

ŠKOLNÍ AKADEMIE

V úterý 27.6. se  v horním zámeckém parku uskutečnila školní akademie. I přes deštivé počasí, které vystoupení předcházelo a promáčelo slavnostní výzdobu, se vše vydařilo na výbornou a krásná vystoupení rozžehla úsměv na tváři všech diváků. Závěrečné překvapení deváťáků v podobě písničky pro pedagogy se stalo opravdovou senzací a dojalo snad úplně všechny. Děkujeme všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu akce, přípravu krásných vystoupení a vzornou reprezentaci školy. 

FOTOGRAFIE Z AKADEMIE

FOTOGRAFIE Z GENERÁLKY

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Zřizovatel:

Město Moravský Krumlov

 

Program podpory digitalizace škol