Objednávání a odhlašování jídla

Objednávání a odhlašování obědů provedete na www.strava.cz (nebo klikněte na modrý obrázek)

1. Objednávání jídel bude na stránkách www.strava.cz

2. Zde vyplníte kód jídelny: 0926 uživatelské jméno a heslo, které obdržíte při vyřízení čipu od vedoucí školní jídelny.

3. Vyberete si jídlo o které máte zájem. Pokud nebude z vaší strany odkliknuto menu č.2, automaticky je žák přihlášen na menu č. 1.

4. Pokud se na menu č.2 přihlásí méně než 10 strávníků, budou tito automaticky přehlášeni na menu č.1.

5. A co když někdo zapomene čip? V tom případě si ráno vyzvedne v kanceláři školní jídelny náhradní stravenku
(Doufáme, že se to bude stávat jen výjimečně).

Na stránkách strava.cz najdete jídelníček, aktuální informace o odebraných obědech, stavu vašeho konta, můžete sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu. Vše velice přehledně a jednoduše. Můžete si také stáhnout aplikaci Strava.cz zdarma do svého mobilu nebo tabletu na Google Play.

Pokud už máte vyřízený čip a znáte své přihlašovací údaje, můžete si vše již teď prohlédnout a vyzkoušet na www.strava.cz

POSTUP JAK OBJEDNAT JÍDLO:

1. Objednávání a odhlašování jídel probíhá na stránkách www.strava.cz

(Doufáme, že se to bude stávat jen výjimečně).